czwartek, 16 lipca 2015

Znajdź pomysł na wnętrze - inspiracje są wszędzie!

Zawsze w biegu, zawsze zapracowana - czy Twój dzień także wypełniony jest pościgiem za karierą i sukcesem, tak bardzo, że niewiele czasu pozostaje Ci na chwile dla samej siebie i rodziny? Czy potrzebujesz oazy, miejsca, w którym mogłabyś naładować baterie i nabrać siły przed kolejnym dniem? A może chcesz mieć kącik, w którym mogłabyś uwolnić kreatywność i odkrywać swoje możliwości?

Jak odmienić swoje mieszkanie?


Najprostszą (i najtańszą) metodą na uzyskanie wymarzonego efektu będzie malowanie - dzięki nowoczesnym farbom już w ciągu kilku dni możemy cieszyć się z dokonanej zmiany. Większość z tego czasu zajmie schnięcie farby - samo malowanie ścian czy sufitów (o ile nie są zaniedbane) jest dzisiaj znacznie łatwiejsze ze względu na szeroką ofertę sklepów budowniczych. A skąd wziąć pomysł na to, jak ma wyglądać nasze wnętrze? Nic prostszego - wystarczy dobrze się rozejrzeć, a otworzy się przed Tobą świat pomysłów i inspiracji, dzięki którym stworzysz mieszkanie z Twoich marzeń!

Skorzystaj z pomocy profesjonalistów

Pierwszym miejscem, w które powinna skierować się osoba poszukująca pomysłów na aranżację mieszkania, są serwisy stworzone przez profesjonalistów. Producenci farb, tacy jak Dulux, współpracują ze światowej klasy projektantami, przygotowując wypełnione zdjęciami katalogi i strony internetowe. Nie każdy z pomysłów będzie się nam podobać – ale możemy mieć pewność, że znajdziemy tam co najmniej kilka interesujących nas propozycji. Tym bardziej, że bogata oferta farb w karcie kolorów najlepszych producentów pozwala na wykorzystanie produktów zarówno w aranżacjach odpowiadających najnowszym trendom, jak i tych odwołujących się do przeszłości.

Zainspiruj się pomysłami zwykłych ludzi
Internet i rozwój portali społecznościowych sprawił, że nie tylko wielkie i uznane w świecie designu nazwiska mogą dzielić się ze światem swoimi wizjami. Zarówno na blogach, Pintereście lub innych stronach znajdziemy inspiracje i pomysły ludzi o problemach podobnych do naszych, a fora internetowe pozwolą nam na wymianę doświadczeń i opinii - od tematów takich, jak wybór farby czy optymalne ułożenie folii malarskiej. 
 

Ważne, by odważyć się podjąć inicjatywę. Poświęcając naprawdę niewiele czasu i wysiłku możemy na nowo odkryć zalety naszego domu czy mieszkania i - po prostu - cieszyć się z życia w nim.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA! Wszelkie komentarze wyglądające na reklamę oraz zawierające linki komercyjne zostaną skasowane!