wtorek, 19 lutego 2013

Sport w telewizji?

Oglądanie sportu w TV to dla mnie jak oglądanie zdjęć pięknych dziewczyn w internecie i twierdzenie, że to udana randka.

Uwielbiam pójść na osiedlową siłownię*, zmęczyć się, przypompować żelazem, poczuć że żyję. Uwielbiam jazdę na rowerze w dobrą pogodę.Sport w TV jest jak to lizanie lizaka bez zdjęcia foliowego opakowania.

*Siłownia to wbrew lumpen-intelygenckiej opinii nie tylko miejsce dla durnych koksów i dresiarzy z osiedla, ale także szansa dla wielu nietypowych osób na jakikolwiek ruch i sport!!!

 

3 komentarze:

 1. Heh, trafiłam dziś na internetowe zwierzenia panien, które chodzą na siłownię w celach jawnie matrymonialnych... Te dyskusje o tym, który tusz się na siłce nie rozmazuje :D Uśmiałam się do łez. BTW - jak ktoś lubi siłownię, to czemu nie. Ja jednak wolę sport na zewnątrz, a w domu tylko parę ćwiczeń dodatkowo + rozciąganie (wiele ćwiczeń można zrobić bez tych wszystkich specjalistycznych przyrządów). Tak czy inaczej ruch to fajna sprawa i tak trzymaj! Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wiesz co?

   znam co najmniej 3 pary, które poznały się właśnie na siłowni
   z moich obserwacji wynika, że to co mówisz jest ewidentną prawdą

   z drugiej strony - ile par poznało się w schronisku uprawiając sporty "górskie"? a przecież czy po to pojechaliśmy w góry? :)

   po prostu tam gdzie są chętni ludzie płci obojga - musi się dziać :)

   Usuń
  2. To prawda, sama poznałam męża w skałkach. Ale rozśmieszyły mnie raczej te rozmowy o strojach i kosmetykach. Mimo wszystko pojechałam wtedy w skałki nie szpanować tyłkiem w leginsach tylko po prostu się wspinać. ;)

   Usuń

UWAGA! Wszelkie komentarze wyglądające na reklamę oraz zawierające linki komercyjne zostaną skasowane!