czwartek, 6 listopada 2014

Szafka RTV autora bloga. Full wypas nowy sprzęt... czyli nawet minimalista czasem się chwali.

Jak wygląda wasza szafka RTV? Jaki super, hiper, ultrapłaski i wielocalowy sprzęcior można tam zobaczyć? Jak w tytule... ja postanowiłem się Wam pochwalić swoim nowym nabytkiem, no w sumie nie takim nowym, bo już około 2-tygodniowym. 

Super rozdzielczość, obowiązkowe 3D, energooszczędne...

Sami zobaczcie - oto co stoi na mojej szafce RTV:


3 komentarze:

 1. Jako minimalistka, z akwarystycznym kopem muszę rozprawić się z mitem, że dla Betta nie potrzeba osprzętu- potrzeba ;) Filtr konieczny, jak każdej rybie, warto pomyśleć o grzałce bo to ryba która najlepiej czuje się w temperaturze ok 27 stopni + uwaga na różnice temperatury, jako iż nie ma pokrywy istnieje ryzyko przeziębienia labiryntu.
  Roślina która tam jest w koszyczku raczej nie jest rośliną wodną a doniczkową, tyle, że błotną- wytrzyma czas jakiś po czym kitnie.

  Te super rybki lubią mocno zarośnięte akwaria, i raczej są samotnikami - dlatego pasjonaci tych rybek, zalecają chów samotny, natomiast jeżeli chodzi o trzymanie w haremach zalecają harem 1+3 (taka ilość w litrażu min od 45l), aby charakterność tych rybek rozkładała się na kilka osobników... a te Twoje widzę wyszczerbione są już i to wcale nie tylkozasługa tego, że są odmiany CT - Crown Tail
  W tym baniaczku(na moje oko ok 10 l, tak? ) jako tako egzystowałby sobie Bojownik jedynak.

  Nie chcę być odbierana jako krytykantka, ale od lat w tym siedzę, a Bojek to taka skrzywdzona ryba- przez swoją niebywałą odporność na niedogodne warunki określona mianem bezobsługowej a wcale tak nie jest. Bardzo proszę o sprawienie rybom filtra :)(może kaskadowy? nie zajmuje miejsca w akwarium) , co do mało wymagających roślin to polecam Moczarkę, da rybom nieco schronienia.

  Moje http://oi47.tinypic.com/sfypw6.jpg

  Co do minimalizmu akwarystycznego, można zapewnić rybom wszystko i minimalistyczne akwarium mieć- są to tzw akwaria LT - Low tech. mało obsługowe.

  OdpowiedzUsuń
 2. dzięki wielkie, to dla mnie nie krytyka negatywna, ale naprawdę cenny komentarz w którym kierunku poprowadzic moje akwarium

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nawet nie mam szafki na RTV ;) Ale popieram Twoją ideę "telewizora" :)

  OdpowiedzUsuń

UWAGA! Wszelkie komentarze wyglądające na reklamę oraz zawierające linki komercyjne zostaną skasowane!