piątek, 26 lipca 2013

Po urlopie - zdjęcia z Krety - i jeszcze małe słówko w sprawie komercji na blogu minimalistycznym.

Witajcie, jestem w Kraju i próbuje się zaadaptować ponownie do naszych polskich warunków a także próbuję wbić się znów w gąszcz spraw. Na moim starym blogu oszczędnościowym na bloggerze puściłem już dziś serie zdjęć. Wrzucę kilka także tutaj, by dać jakiś fajny płodozmian tematyczny.

W sprawie komercji jeszcze słówko: na blogu pojawią się w najbliższym czasie przynajmniej dwa posty sponsorowane, niekoniecznie mocno związane z minimalizmem, jednak zdecydowałem się je przyjąć. Postaram się, by były one gustowne, bez krzykliwych kolorów, czy kontrowersyjnej treści.

Powody mojego podejścia do komercji wyjaśniałem na Drodze do Prostego Życia (tam będzie wkrótce mój kolejny post o... obronie przed reklamą!!!) oraz tutaj. Wyznaję zasadę samofinansowania blogów - a mam następujące potrzeby autorskie, na które chciałbym uczciwie, bez czerpania z budżetu domowego, zebrać środki.

- cyfrowy dyktafon, ew. urządzenie do nagrywania audio / podcastów, ew. odpowiednie akcesoria, dobrej klasy mikrofon, który wykorzystam w zestawie z tym co mam, obecny zestaw nie daje rady, co odbija się na jakości nagrań,

- coś do robienia zdjęć na potrzeby bloga, mój obecny aparat, ten od zdjęć w Grecji, się sypie, może być oczywiście z drugiej ręki, byle z dobrą optyką...

...powyższe potrzeby być może załatwi stary, używany smartfon, może być przechodzony, ale wciąż ze sprawnym obiektywem - celuje np. w używane NOKIA N8 Carl Zeiss 12Mpix - to jednak wciąż kilka zł do uzbierania, chyba że dla kogoś z was to jest już nie wspierana przez producenta śmietnikowa używka (w takim razie zamiast wyrzucać proszę mi podesłać). Ok, tymczasem zapraszam na fotki...

...po kliknięciu miniaturki będziecie mogli zobaczyć większa wersje zdjęcia.

4 komentarze:

 1. Dziękuję Ci za przywołanie wspomnień z ukochanej Wyspy :) Fajne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. taaa, to połączenie gór, morza oraz wielkiej życzliwości w stosunku do polskich turystów pozostawia wspaniałe wrażenia :)

   Usuń
 2. Piękne pejzaże! Grecji nie znam zbyt dobrze, bo bylam tylko raz sluzbowo na rejsie , ale tak sobie kraine jak z bajki :)
  Pozdrawiam
  Nika

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, rzeczywiście jak z bajki, zupełnie inna rzeczywistość :D

   Pozdrawiam

   Usuń

UWAGA! Wszelkie komentarze wyglądające na reklamę oraz zawierające linki komercyjne zostaną skasowane!