wtorek, 1 kwietnia 2014

Kolejny blog o minimalizmie?

Dziś krótko i technicznie o blogu Realny Minimalizm i moim blogowaniu. Blog, który czytasz uważam, w pewnym sensie rozwojowym, za dzieło ukończone, jakiś czas temu podjąłem nawet decyzje o wstrzymaniu rozwoju bloga i w wielu aspektach ta decyzja jest nadal aktualna. Nie jest mi ten blog niezbędny do absolutnego szczęścia, jednak to bardzo sympatyczne, że Czytelnicy chcieli kontynuacji i fajne jest odezwanie się do Was od czasu do czasu na starym adresie :-)

Te, pojawiające się czasem wredne komentarze jaki mój blog jest be i nieortodoksyjny minimalistycznie, też są w sumie sympatyczne, bo motywują do dalszego pisania na przekór hejterom. Net bez hejterów to jak grochówka bez pieprzu.

Ponieważ jednak w internecie pojawiły się próby podszywania się pode mnie i pod ten blog informuję, że ten blogspotowy adres jest jedynym posiadanym przeze mnie adresem bloga Realny Minimalizm, zgodnie z moją decyzją żadne próby rozwoju, czy ekspansji tego bloga nie są podejmowane.

O tym, że odezwę się od czasu do czasu pisałem, ale jedynymi oficjalnymi kontynuacjami tego bloga są:

1. Blog "Oszczędzanie". (blog główny, wraz z miniblogiem)

2. http://wystarczy-mniej.blogspot.com/ (gdzie jestem po prostu jednym ze współautorów, nie adminem)

Być może, a może coś więcej niż "być może", tematy minimalistyczne będę podejmował na dawnym blogu anglojęzycznym Clever Saving, który ostatnio odkurzyłem i chcę też doprowadzić do porządku i funkcjonalności.


Są różni zakręceni ludzie w necie, a ja jestem tym kolesiem, co ma kilka blogów. I ja i Czytenicy i hejterzy... wszyscy musimy z tym jakoś żyć...

So If you would like to know how to save money feel at home...