sobota, 31 sierpnia 2013

Praca fizyczna jest miłą odmianą.

Ci z was, którzy czytają mój główny blog wiedzą, że ostatnio wziąłem sobie trochę pracy fizycznej. Jest to nadzorowanie roznosicieli ulotek, z tym wyjątkiem, że  prócz nadzoru staram się sam pracować tak samo jak oni o ile jest to możliwe. Ostatnio obsługujemy podmiejskie wsie i osiedla domków jednorodzinnej i przy tej pogodzie, pominąwszy incydenty z psami jest to bardzo, ale to bardzo pozytywna praca.

Zazwyczaj pracuje siedząc, sporo czasu przy komputerze, z tendencją wzrostową - tzn. coraz więcej mojej przyszłej pracy będzie pracą informatyka spędzającego godziny przy komputerze. Taki wypad w teren i możliwość porządnego zmęczenia się jest dla mnie rewelacyjny.


Ilu z was - czytelników pracuje fizycznie? Czy cenicie sobie taki wysiłek? A jeśli na ogół wykonujecie taką pracę jak ja - to czy macie okazje zamienić ją choć na moment na fizyczną - dającą pozytywne zmęczenie i zastrzyk endorfin?

Co o tym myślisz? Podziel się ze mną swoim wnioskiem na ten temat w komentarzach :)

P.S. Na moich blogach, w tym tutaj pojawia się trochę "obiecanych" elementów komercyjnych - staram się, aby były one dyskretne i w dobrym guście - potrzebuję trochę finansów na nowy sprzęt IT -  nie są to sumy wystarczające na blogowe potrzeby, ale cieszę się także, że mogę komuś pomóc - jak np. hodowli koni i agroturystyce eco-gypsy.com - zapraszam do zaglądnięcia tam.

 

2 komentarze:

 1. W jednm poście o walce ze spamem a w drugiej, że roznosisz ulotki. HEHEH cóż za konsekwencja

  OdpowiedzUsuń
 2. Ulotki są rozmoszone tylko do punktów legalnych:


  - tj. do skrzynek które ktoś oznaczył znaczkiem zakazu lub nawet nakleił inną naklejkę lub napis zakazujący kategorycznie nie są wrzucane ulotki


  - ulotki są zostawiane w tych punktach handlowych, których właściciel zgodził się na to, czesto za symboliczną opłatą, lub barterem


  Spam na blogach jest natomiast nielegalny. Jest łamaniem prawa.  Pozdrawiam,

  OdpowiedzUsuń

UWAGA! Wszelkie komentarze wyglądające na reklamę oraz zawierające linki komercyjne zostaną skasowane!